שלום חברים!

 

זאת תהיה הפינה שלי. אספר לכם דברים שאני חושבת מענינים לכל מי שבראש שלו שירה. נראה לי שבגלל זה אתם פה, כי שירה בראש מעיינכם. אז...

 

כל בן אדם יכול לשיר ולדעתי גם חייב לשיר. לא משנה אם במקלחת, על במה או בשולחן השבת. שירה ממלא את הלב בשמחה שאין כמוה. אפילו שאנשים מסביבכם יגידו לכם לשתוק, אל תקשיבו! שירה מביאה אושר וזה הדבר הכי חשוב בחיים! אפילו כשאני עצובה, הדבר הראשון שמנחם אותי זה לשיר. נכון שאני אבחר שיר עצוב אם כך, אבל לאט לאט מעלה לי את המצב רוח, ואני על הרגליים חזרה.

 

במשך ההיסטוריה היו גם פילוסופים שאמרו דברים דומים. אפילו לשיר במקהלה עושה את העבודה...

אני זוכרת את עצמי שרה מאז ומתמיד. אמא תמיד ספרה שהתחלתי לשיר לפני שהתחלתי לדבר. גם לרקוד. מגיל 5 הייתי כבר במקהלות, וסולנית ראשית. כל פעם שמשהו היה חולה, הייתי המחליפה התמידית כי ידעתי את התפקיד של כולם, תמיד. לא במודעות, פשוט ככה זה היה.

 

אל תחכו כדי להגשים את חלומכם! רוצים לשיר! קדימה!! אף אחד לא מבטיח לכם שתהיו כוכבים, על במה מרכזית או בטלויזיה! היום פרסום ותהילה זה עיניין של מזל. אבל כל אחד יכול לשיר: בדרך כלל מורים לא מגלים, אבל אפשר ללמד אפילו זייפן לשיר נכון, ולא משנה איזה גיל! זה נכון שזה לא קל, זה נכון שלוקח זמן ומאמץ, אבל זה לא בילתי אפשרי.

קרה לי שקבלתי אנשים למטרה מסויימת לשיעורים, ותוך כדי עבודה, גילו שהמטרות שלהם יישתנו. מסע גילוי עצמי קורה כשאנחנו פותחים את עצמנו ומורידים את כל המחסומים. אבל תזהרו! לא תמיד אפשרי......

 

מקווה שהיה מעניין!